V malebné obci jménem Pasohlávky, která se nachází v jižní části Moravy, je postaveno jedno z nejmodernějších a nejmladších zábavních center v České republice a nese název Aquapark Moravia. Tento obrovský vodní park je rájem jak dětí, tak všech ostatních věkových kategorií. Pokud se chystáte vyrazit do tohoto vodního světa, zažijete plno dobrodružství a vodní zábavy. Nachází se tady celkem 20 různých tobogánů. Nejstrmějším tobogánem je zde Kamikadze, který je velice oblíbený. Nejsou tu pouze tobogány, ale také různé vodní atrakce. Nezapomíná se také ani na ty nejmenší. Jsou zde připraveny dětskébazény s atrakcemi a navíc je tu také dostupný dětský koutek. Aquapark disponuje klasickými bazény a bazény s atrakcemi. Několik bazénů se nachází venku a jsou otevřené pouze v letní sezóně. Wellness zónaje oblíbeným místem zejména pro ženy. V zóně je k dispozici např. Kryokomora, různé typy masáží, zábaly, peelingy, koupele, masky a další zkrášlovací procedury.

A pokud máte hlad, můžete si zajít do jedné ze dvou restaurací, které se tu taky nachází. Pití Vám zde nabídnou ve dvou barech.

Ubytování Aquapark Moravia

V Aquaparku Moravia se nachází spousta atrakcí a užít si je pořádně, stojí za to. A k tomu, abyste si je dostatečně užili, musíte v aquaparku strávit více času. Ubytování je tedy vhodnou variantou. Je možné se ubytovat v hotelích, v kempu a v jiných zařízeních. Pasohlávky však nabízejí alternativní řešení pro vaše ubytování. A tím je rekreační chata, kde máte dostatečné soukromí. Navíc tato chata je dostatečně velká, a tudíž se sem vejde i více lidí. Pokud tedy chcete podniknout například výlet s přáteli, soukromá chata je ten správný výběr pro pobyt v Pasohlávkách a následnou návštěvu aquaparku.