Od 1.6 2013 je nově otevřen obří aquapark v těsné blízkosti chaty. Jedná se přibližně o 5 minut chůze. Aquapark nabídne až 63 druhů služeb, 10 typů saun, kryozónu, devět whirpool hydromasážních bazénů s horkou vodou. Na své si přijdou i milovníci lázní.

Zdroj fotek: aqualand-moravia.cz

Díky geotermálním pramenům o teplotě až 49°C aquapark nabídne wellness a komerční spa, zahrnující i masáže a masážní procedury, privátní whirlpooly a vanové procedury. Na své si přijdou jak plavci (8 bazénů, venkovní, vnitřní i geotermální), tak i děti (17 druhů tobogánů a vodních atrakcích). Nechybí ani hřiště jako beachvolejbal. Na zelené ploše o rozloze 18500 m2 a více jak 3200 m2 vodních ploch si skutečně každý přijde na své. Nechybí ani občerstvení, bary, restaurace či PIAP internet. Ubytování Pálava, aquapark a víno z Moravy tak přiláká zajisté mnoho zájemců, kteří zde chtějí trávit svůj volný čas.

Zdroj fotek: aqualand-moravia.cz

Ubytování na Pálavě  - Aqualand Moravia největší aquapark na Jižní Moravě

Zábavní centrum Aqualand Moravia patří jednoznačně k nejmodernějším zařízením u nás. Byl postaven v roce 2013. Nachází se zde 20 tobogánů, ze kterých mezi nejoblíbenější jednoznačně patří Yellow Crash či U-Wave. Pro děti jsou zde k dispozici dětské bazény. Některé tyto bazény mají navíc atrakce, např. chrlič. K dispozici jsou také animační programy pro děti. V areálu je i wellness zóna, sluneční a římské lázně a nezbytné restaurace a bary. Ve Wellness zóně najdeme finskou saunubiosaunu, infrakabinu, Tepidarium, solnou lázeň, whirpool či Kryokomoru. A pokud sháníte blízko tohoto vodního světa ubytování, cca 5 minut odtud leží rekreační chata na Pálavě nebo kemp Merkur. Aqualand Moravia je ideálním místem pro dovolenou s dětmi na Pálavě.