Naše ubytování na Pálavě je v třípodlažním objektu. V přízemí je společenská místnost s krbem a plně vybavenou kuchyní. Dále je zde koupelna s vanou a wc. Z přízemí vedou schody do sklepa kde je možnost posezení. V prvním patře jsou dva pokoje po třech postelích. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem a wc.

  

 

 

Grilování na Pálavě – ideální ubytování pro skupiny

Z tohoto patra je vstup na zastřešenou venkovní terasu s krbem na grilování a velkým posezením pro dlouhé a bujaré letní večery, včetně firemních akcí.. Ve druhém patře jsou opět dva pokoje po třech postelích. Tyto pokoje mají vstup na balkon s výhledem na jezera a vápencové vrchy Pálavy. V tomto patře je opět koupelna s wc. Z tohoto patra je možný ještě vstup do podkrový. Tento prostor si oblíbily děti na spaní a různé hry. Celková kapacita chaty je 12 osob + podkrovíUbytování v naší chatě na Pálavě je kombinací relaxační dovolené s možností aktivního pohybu a zábavy. Najdete nás na mapě, kde je chata situovaná.

  

   

Termíny pobytu a cena

Pobyt začíná vždy v sobotu ve 12:00 a končí další sobotu v 10:00. Pronajímá se celá chata na týden. Po dohodě možnost ubytování na kratší dobu (např na víkend ).

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme že budete odjíždět spokojeni!