Nevíte, kde udělat akci pro své zaměstnance? Chcete se vyhnout vysokým cenám a toužíte vyrazit někam pryč z města? Výborným místem na firemní akce a také oslavy je Pálava a její krásné okolí.

Pálavské firemní akce – ubytování na Pálavě pro skupiny

První možností, kde udělat firemní akci, je místní rekreační chata na Pálavě. Její výhodou je jednoznačně soukromí. Chata má tři podlaží. V přízemí se nachází velká společenská místnost s krbem a s kuchyní. Celkem jsou v chatě 4 pokoje s postelemi, a tudíž nemusíte z akce pospíchat domů. Chata má navíc sklep, kde je možnost posezení, a také venkovní terasu s krbem na grilování a posezením, které oceníte hlavně v letních měsících. Celková kapacita chaty  je 12 lidí a nabízí se zde také možnost využití i podkroví. Ideálním způsob společné akce je i cykloturistka po Pálavských stezkách.

Další možností, kde uspořádat firemní akci, je návštěva některého vinařského sklípku. V okolí se nachází hodně vinařských sklípků a ve většině z nich lze objednat degustaci se sommeliérem a s posezením cca pro 20 osob. Velikost místnosti a její kapacita je závislá na celkové velikosti konkrétního sklípku. V cenědegustace bývá i občerstvení a neomezená degustace vína. V některých vinařských sklípcích lze objednat i cimbálovou muziku.

Oslavy na Pálavě – vinné sklepy a ubytování na chatě

Nejen že okolí Pálavy nabízí možnost uspořádat firemní akce, ale můžete tady udělat třeba rodinnou oslavu narozenin nebo jakoukoliv jinou oslavu či párty. Pro takovou rodinnou oslavu je vhodná právě rekreační chata na Pálavě, která je prostorná a nabízí soukromí. Nebo můžete podobně jako firemní akciuspořádat oslavu v některém z místních vinařských sklípků.

Dětské oslavy se ale nedělají ve sklípcích. Kde tedy oslavit dětské narozeniny? Nedaleko Pálavy se nachází moderní a pro děti jako stvořený Aqualand Moravia. Tak proč si nezajet tam a neoslavit zde dětské narozeniny? Žádné dítě tuto možnost jistě neodmítne.