Letní prázdniny jsou zejména u dětí velice oblíbené. Je to čas, kdy nemusí chodit do školy a mohou se věnovat svému volnému času. Je to doba, kdy se koupou v rybnících či jezdí s rodiči na dovolenou. Proč tedy nestrávit dovolenou na oblíbeném moravském místě, jako je PálavaNa Pálavě je mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Patří mezi ně např. sportovní aktivity či odpočinkové aktivity. Jednou z odpočinkových aktivit hlavně pro rodiče je grilování. Další z možností je cykloturistika na Pálavě.

Místa vhodná pro grilování – chata na Pálavě

Grilování je oblíbenou činností snad každého člověka. Grilují kamarádi a známí, griluje rodina. Známí si rádi zajdou do hospůdky na grilované maso, kdežto rodina má ráda hlavně soukromí a tak griluje na zahradě. Pokud se taková rodina vydá do Pálavských krajin, určitě bude chtít kvalitní ubytování hlavně v soukromí. V okolí Pálavy je velké množství možností, kde se ubytovat. Avšak výborné ubytování na Pálavě poskytuje rekreační chata na Pálavě. Tato chata je velice prostorná. Vejde se sem bezmála 12 lidí. Chata navíc poskytuje nádherné podkroví, které si většinou oblíbí ti nejmenší. Součástí chaty je velká venkovní terasa, kde je možné v pohodlí grilovat svá oblíbená jídla. Chata Vám poskytne nádherný výhled na okolí Pálavy a především na její nádhernou přírodu. Chata má 2 podlaží, poskytuje tak dostatečné soukromí pro celou rodinu.

V okolí je více možností ubytování, tato chata má však opravdu velké prostory a ještě jednu velkou výhodu. Nachází se v tzv. vinařské uličce, kde najdete hodně vinařských sklípků. Po grilovaném masíčku si tak můžete zajít na skleničku dobrého vína.

Náš tip: Doporučujeme unikátní a moderní stolní gril Abien Magic Grill, se kterým můžete grilovat opravdu všude.